O nas

Założyciele firmy Dom Kompletny
Pracownicy firmy we Wrocławiu
Firma Dom Kompletny Wrocław
Firma Dom Kompletny

o nas

Od lat niezmiennie razem, oferując najwyższą jakość.

Korzenie naszej firmy sięgają 2013 roku, gdy spotkaliśmy się wspólnie na Wydziale Budownictwa Politechniki Wrocławskiej. Zawiązały się przyjaźnie, wtedy jeszcze priorytety mieliśmy trochę inne – typowo studenckie. Jednak w trakcie studiów i poznawania kolejnych zagadnień związanych z budową powoli przekonywaliśmy się o tym, że na inwestora indywidualnego w trakcie budowy domu może czyhać wiele niebezpieczeństw.

to było dalej...

Jaka jest nasza historia?

Świeżo po studiach zaangażowaliśmy się w nasz pierwszy projekt – firmę Trudzia. Firmę zaczęliśmy tworzyć już w 2018 roku i rok po roku budowaliśmy jej markę i renomę. Przez 5 lat udało nam się współuczestniczyć w budowie ponad 200 domów jednorodzinnych i wykonaniu ponad 100 projektów domów. Nadzorowaliśmy i koordynowaliśmy budowy z setek ton stali, tysięcy kubików betonu i setek tysięcy pustaków. W tym czasie przetestowaliśmy w praktyce zdecydowaną większość technologii stosowanych w budownictwie. Dokładnie poznaliśmy ich zalety i wady. Nadal pozostajemy w przyjaznych relacjach z naszymi byłymi klientami, których marzenia udało nam się w tamtym czasie spełnić.

2024 rok to rok dla nas przełomowy. Podjęliśmy decyzję o podążaniu własną drogą, ale cel pozostał niezmienny. Chcemy zapewnić jak najbardziej kompletną i profesjonalną pomoc przy budowie Twojego wymarzonego domu.

Uważamy, że wiedza, którą posiadamy, w istotny sposób może ułatwić inwestorom proces inwestycyjny. Nie ukrywamy, że doskonale znamy się na optymalizacji kosztów bez pogarszania jakości. Bagaż doświadczeń i wciąż świeże spojrzenie na problemy związane z budową pozwalają nam sprawnie i biegle poruszać się po codziennych problemach na budowach.

Zdjęcie przedstawiające specjalistów firmy Dom Kompletny
Zdjęcie przedstawiające specjalistów firmy Dom Kompletny

NASZ ZESPÓŁ

Poznajmy się lepiej...

Kamil Nikrewicz

Kamil Nikrewicz

Prezes zarządu, obsługa klienta

Pierwsze szlify w budownictwie zdobywałem jako majster budowy, a także asystent projektanta elementów żelbetowych. Byłem współ-założycielem firmy Trudzia i przez prawie pięć lat zarządzałem nią jako ówczesny prezes zarządu.
Prywatnie: fan Formuły 1, amator tańca towarzyskiego, uwielbiam gotować.

Kacper Jaworski

Kacper Jaworski

Członek zarządu, pion wykonawczy

Od lat jestem związany z budową domów jednorodzinnych. Poznałem każdy etap realizacji, a zdobyte doświadczenie pozwoliło mi w 2021 roku uzyskać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Byłem współzałożycielem firmy Trudzia sp. z o.o. i przez prawie pięć lat byłem członkiem zarządu tej firmy.
Prywatnie: szczęśliwy tata, miłośnik pizzy, pasjonat sportu wszelkiego rodzaju, głównie włoskiej piłki nożnej.

Kamil Paterek

Kamil Paterek

Członek zarządu, pion projektów i optymalizacji kosztów

Od 2019 r. brałem czynny udział w budowie ponad setki domów jednorodzinnych w roli inżyniera budowy, następnie mocniej zaangażowałem się w proces projektowania i adaptacji oraz kosztorysowania i optymalizacji rozwiązań w projektach budowlanych. Jako członek zarządu i współzałożyciel firmy Trudzia sp. z o.o. byłem odpowiedzialny za obsługę klientów, w tym opracowanie ofert, harmonogramów i podpisanie umów na budowę domu.
Prywatnie: pasjonat podróży, miłośnik wędkarstwa, koneser alkoholi starzonych.